O firmie
Oferta
Promocje
Kontakt

Biuro rachunkowe - Mysłowice

Bim to licencjonowane biuro rachunkowe z miasta Mysłowice, które oferuje profesjonalne usługi księgowe i podatkowe dla firm, inwestorów oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza działalność opiera się przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu, doskonale wykwalifikowanej kadrze, a także na wiedzy i pełnym zaangażowaniu przy realizacji zadań powierzanych w nasze ręce.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że samodzielne prowadzenie księgowości to nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla osób, które posiadają fachowej wiedzy z zakresu rachunkowości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy profesjonalne biuro rachunkowe w Mysłowicach, które oferuje kompleksową obsługę księgową oraz rzetelne doradztwo podatkowe. Udzielamy pomocy właścicielom każdego rodzaju firm, którzy nie mają czasu na zajmowanie się sprawami kadrowo-płacowymi.

Nie wszystkie biura rachunkowe funkcjonujące w mieście Mysłowice posiadają Certyfikat Ministra Finansów oraz ubezpieczenie OC. My, jako sprawdzone i godne polecenia biuro rachunkowe działamy w pełni legalnie, czego potwierdzeniem jest licencja udzielona przez Ministra Finansów.

Prowadząc nasze biura rachunkowe obsługujące klientów z takich miast, jak: Mysłowice, Katowice czy Tychy, dbamy o to, by umiejętności oraz wiedza zatrudnianej przez nas kadry była systematycznie pogłębiana. Stale podnosimy kwalifikacje zawodowe, wysyłając naszych pracowników na profesjonalne szkolenia i warsztaty z zakresu księgowości, finansów oraz prawa podatkowego.

Jako sprawdzone i doświadczone biuro rachunkowe z Mysłowic, oferujemy indywidualnie dobierany zakres usług księgowych, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde przedsiębiorstwo jest odmienne i ma różne potrzeby. Podobnie jak inne biura rachunkowe, obsługujemy nie tylko małe i średnie firmy, ale także spółki cywilne i prawa handlowego, wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie oraz fundacje i stowarzyszenia. Sprawna organizacja naszego biura rachunkowego w mieście Mysłowice zapewnia fachową, zróżnicowaną i kompleksową obsługę klientów z całego województwa śląskiego.

Biuro rachunkowe: Mysłowice | Katowice | Tychy | Sosnowiec