O firmie
Oferta
Promocje
Kontakt

Usługi rachunkowe - Sosnowiec

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym oferującym szeroką gamę usług finansowych oraz prawnych dla firm działających na terenie miasta Sosnowiec. Zapewniamy kompleksowe usługi rachunkowe, kadrowo-płacowe, a także fachowe doradztwo podatkowe. Jako profesjonalne biuro rachunkowe w Sosnowcu, swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do większych podmiotów gospodarczych.

Długoletnie doświadczenie pracowników naszego biura rachunkowego w Sosnowcu, a także jasne i przejrzyste zasady pracy, zapewniają wysoką jakość świadczonych usług rachunkowych. Od samego początku naszej działalności, staramy się obsługiwać klientów o zróżnicowanej formie organizacyjnej, proponując indywidualnie ustalany cennik oraz usługi rachunkowe dostosowane do konkretnych potrzeb.

Szeroka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwala pracownikom naszego biura rachunkowego obsługiwać podmioty gospodarcze o zróżnicowanej wielkości, sektorze oraz skali działania. Zgodnie z umiejętnościami oraz posiadanymi uprawnieniami, specjalizujemy się głównie w prowadzeniu ksiąg handlowych oraz przychodów i rozchodów, a także we wszelkiego rodzaju kwestiach kadrowo-płacowych. Podobnie jak wszystkie legalnie działające biura rachunkowe z miasta Sosnowiec, posiadamy licencję nadaną przez Ministra Finansów oraz ważne ubezpieczenie OC od odpowiedzialności cywilnej.

Cennik proponowany przez nasze biuro rachunkowe można uznać za konkurencyjny w stosunku do opłat, które są pobierane od klientów przez duże biura rachunkowe z Sosnowca. Zakres oraz warunki współpracy są każdorazowo określane w szczegółowej umowie, która ma na celu zabezpieczenie interesów obu stron. Cennik także jest ustalany indywidualnie, w zależności od zakresu świadczonych usług rachunkowych, rodzaju prowadzonej działalności oraz liczby zatrudnianych pracowników. Jako sprawdzone biuro rachunkowe obsługujące klientów z miasta Sosnowiec, zapewniamy skuteczną, sprawną oraz terminową realizację powierzanych nam zadań. Wszystkie działania są wykonywane zawsze zgodnie z prawem. Nasze biuro rachunkowe w Sosnowcu to gwarancja najwyższej jakości usług oraz pewność, że Państwa księgowość zostanie należycie uporządkowana.

Biuro rachunkowe: Mysłowice | Katowice | Tychy | Sosnowiec