O firmie
Oferta
Promocje
Kontakt

Usługi rachunkowe - Katowice

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym obsługującym klientów z Katowic, tworzonym przez zespół wykwalifikowanych księgowych z wieloletnim doświadczeniem na rynku. W celu zapewnienia wysokiego standardu świadczonych usług rachunkowych, na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany zachodzące w prawie podatkowym, aby móc zaproponować rozwiązania oraz cennik, który najlepiej spełni oczekiwania naszych klientów.

Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie zawodowe współpracując z uznanymi biurami rachunkowymi w Katowicach, świadczącymi usługi rachunkowe dla lokalnych podmiotów gospodarczych, firm rodzinnych oraz dużych koncernów. Dzięki temu doskonale znają potrzeby zarówno początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców. Oferta naszego biura rachunkowego, obejmująca kompleksowe usługi rachunkowe i kadrowo-płacowe, jest skierowana zarówno do małych i średnich firm z miasta Katowice, jak i również do spółek cywilnych, wspólnot mieszkaniowych oraz różnego rodzaju organizacji społecznych.

Prowadzone przez nas od 2001 roku biuro rachunkowe charakteryzuje się dużą różnorodnością pod względem świadczonych usług oraz cennika. Nasze ceny można uznać za konkurencyjne w stosunku do kosztów pobieranych przez duże biura rachunkowe z Katowic. Mając na uwadze zróżnicowanie rodzaju działalności i odmienne wymagania naszych klientów, cennik zazwyczaj jest przygotowywany indywidualnie, w zależności od wielkości prowadzonej firmy, jej typu, liczby zatrudnianych pracowników, itp. Cennik jest ustalany zawsze po szczegółowej rozmowie z klientem i określeniu zakresu usług.

Jako dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe w Katowicach, jesteśmy elastyczni i otwarci, obsługując podmioty z różnych branż, nie ograniczając się do konkretnych sektorów. Jesteśmy w stanie pracować zarówno we własnym biurze rachunkowym, jak i w siedzibie klienta w Katowicach. Jak wszystkie legalnie działające biura rachunkowe w mieście Katowice, posiadamy ubezpieczenie OC od odpowiedzialności cywilnej oraz uprawnienia nadane przez Ministra Finansów. Korzystając z naszych usług rachunkowych w Katowicach, mogą Państwo liczyć na kompleksową księgowość, prowadzoną przez specjalistów, zgodnie z wszelkimi obowiązującymi przepisami prawnymi.

Biuro rachunkowe: Mysłowice | Katowice | Tychy | Sosnowiec