O firmie
Oferta
Promocje
Kontakt

Usługi rachunkowe - Tychy

Biuro rachunkowe Bim z Mysłowic specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług księgowo-podatkowych, kierując swoją ofertę do klientów z takich miast, jak Tychy, Sosnowiec oraz Katowice. Prowadzimy rozliczenia podatkowe, księgowe, a także rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Tak jak wszystkie profesjonalne biura rachunkowe, działamy w pełni legalnie, posiadając licencję wydaną przez Ministra Finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Naszą specjalnością są przede wszystkim usługi rachunkowe oraz kadrowo-płacowe, które świadczymy na najwyższym poziomie. Zgłaszający się do nas klienci z takich aglomeracji, jak Tychy czy Katowice, mogą liczyć na pewną i fachową pomoc między innymi z zakresu postępowania podatkowego, bieżącego ewidencjonowania operacji gospodarczych, sporządzania deklaracji czy konsolidacji sprawozdań finansowych. Szeroka gama usług rachunkowych jest skierowana nie tylko do małych i średnich przedsiębiorstw z miasta Tychy, ale również do spółek cywilnych i handlowych, wspólnot mieszkaniowych, fundacji oraz stowarzyszeń. Jesteśmy doświadczonym i sprawdzonym biurem rachunkowym, które obsługuje praktycznie wszystkie typy firm, gwarantując świadczenie usług rachunkowych oraz kadrowo-płacowych na najwyższym poziomie. Wszystkim klientom z Tych i innych miejscowości województwa śląskiego, nasze biuro rachunkowe oferuje również fachową pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z założeniem, prowadzeniem bądź likwidacją firmy.

Nasi księgowi to najlepsi specjaliści na rynku, którzy współpracowali z wieloma biurami rachunkowymi. Są elastyczni i obsługują podmioty o zróżnicowanej specyfice, zawsze starając się dopasować usługi rachunkowe do indywidualnych potrzeb klienta. Tak jak inne biura rachunkowe, koncentrujemy się na dostarczaniu najwyższej jakości usług, stale doskonaląc nasze kompetencje i inwestując w nowatorskie rozwiązania technologiczne. Do obsługi klientów z takich miast, jak Tychy, Sosnowiec czy Katowice, wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone oprogramowanie księgowe, które umożliwia elektroniczną obsługę dokumentacji. Priorytetem naszego biura rachunkowego jest nie tylko dbałość o wysoką jakość usług, ale także troska o bezpieczeństwo przeprowadzanych operacji księgowych i podatkowych.

Biuro rachunkowe: Mysłowice | Katowice | Tychy | Sosnowiec